METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
| Kód pojišťovny | 5016550 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, REV, CHI |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.03.02.03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
HCT
Výrobce HUACANTONG MEDICAL EQUIPMENT Co., Ltd. No. 501 of 19 Building, U Valley No. 4, Xiangshun Road, Foshan, CH sales@hct-medical.com www.hct-medical.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 3 408 Kč | |
| Dostupnost | na objednávku |
| Minimální výška chodítka: | 79 cm |
| Maximální výška chodítka: | 92 cm |
| Šířka chodítka: | 56 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 54 cm |
| Rozměry sedátka: | 39×25 cm |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Hmotnost chodítka: | 6.9 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Barevné provedení: | šampaň |
| Typ chodítka: | pohyblivé |
| Počet koleček: | 4 |
| Sedátko: | Ano |
| Použití: | interiér , asfalt |